Basında Bizimle ilgili son haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet

Sabah

Son Dakika

Takvim

Finans Gündem

Haber Antalya

Adalet32

İstanbul’daki Osmanlı dönemi eserlerinden olan Çardaklı Hamamı’nın tapusu tesadüfen bulundu, kayıp mirasçılar ortaya çıktı. Bakımsızlık nedeniyle harabeye dönen tarihi hamamın hissedarları restorasyon çalışması için veraset işlemi başlattı.

TRT Haber

Habertürk

Sözcü

Milliyet

Sayın müşterilerimiz….

Covid-19 virüsü sebebiyle kapalı olan ofisimiz, 1 Haziran itibariyle tekrar hizmet vermeye devam edecektir. Bir süredir sadece online ortamda sürdürdüğümüz çalışmalarımıza artık ofisimizden de devam edeceğiz.

Sağlığınız bizim için her şeyden önemlidir. Teşekkürler….

Hüseyin Avni Paşa ve Mehmet Hasip Paşa’nın soybağı tamamlandı. Tüm soy ağacına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Barçın Mehmet projesinin soy ağacını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca diğer ağa ve paşalarla olan bağlantıları da en yakın zamanda yayınlanacaktır.

Halk Bankası yanındaki yeni ofisimizle hizmetinizdeyiz…

Anketimize katıldığınız için teşekkürler. Bir sonraki toplantımız 27 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’da Engelsiz Cafe‘de olacaktır.

3 Martta ANFAŞ Antalya Expo Center’da Antalya’daki  bütün mirascılarımız ile buluştuk. Toplantıya  verdiğiniz önem ve ilgiden dolayı bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaptığımız toplantı ile ilgili basında yer alan haberlerin ufak bir kısmını aşağıda görebilirsiniz.

3 Martta ANFAŞ Antalya Expo Center Salon 1‘de saat 13:00/17:00 arası  bizimle çalışan ve çalışmak isteyen bütün antalyadaki mirasçılarımızı bekliyoruz.
  • Bugüne kadar ne yaptık ?
  • Hangi yolları izledik?
  • Hangi davada hangi aşamadayız?
Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını, bu toplantıda tecrübeli kadromuz ve avukatlarımızla cevaplıyoruz.

13.02.2018 tarihindeki davada Faruk Keleş ve Keleşoğlu danışmanlığa dolandırıcılık iddiasında bulunan Hüsnü Yiğit ‘in sahtecilik yaptığı evrakları mahkemeye sunmuş bulunmaktayız. Hüsnü Yiğit lehine karar vermekte olan mahkemenin seyri değişerek  Hacı Süleyman Efendinin (Arap Süleyman) gerçek mirasçılarını delillerle ve gerçek şeriye sicilleriyle ortaya koyduk. Bizimle çalışan ve bize inanan herkese teşekkür ederiz. Şeriye sicilinin gerçek ve sahtesini aşağıda görebilirsiniz. Adalet er ya da geç tecelli eder.

 

50 Yıldır süren Gülcü İsmail efendi mirasçıları mirasına kavuştu beklenen kayyum kararı kalktı. Bu sadece bizim başarımız değil Mirasçıların da başarısıdır. Birlikte kuvvet doğduğu bir kere daha anlaşılmış oldu.

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Sema Çelebi, Isparta’da Kayı mahallesi tepesindeki 250 dönüm üzerine Uyuşturucuyla Mücadele ve Rehabilitasyon merkezi kurulmasına destek oluyor. Son sistem teknikler, sağlık personeli, hukuk danışmanları ve uzman ekip kadrosuyla beraber uyuşturucuyla mücadele ve uyuşturucuya bulaşmış gençlerimize yardım edilmesi planlanıyor.

Keleşoğlu İnşaat Grubu ile ortak olarak yürütülen projenin ülke çapında hizmet vermesi planlanıyor.

Ömer Ağa davası ile ilgili;

Doğan Haber Ajansının haberine ulaşmak için tıklayın.

Haberler.com sitesinin haberine ulaşmak için tıklayın.

Hürriyet gazetesinin haberine ulaşmak için tıklayın.

NTV Haber sitesinin haberine ulaşmak için tıklayın.

Milliyet gazetesinin haberine ulaşmak için tıklayın.

Ömer Ağa -Süleyman Ağa -Zeynel Ağa İçin 1.etap için son adım atıldı.

Yıllardır süren Serik Davasında gereken ilk adımda sonuç netleşti. Mirasçıların intikalleri bu ay içerisinde gerçekleşecek. Mirasçılar adına başvuru yapılması için verilen süre bitti. Bizi tercih eden herkese teşekkür ediyoruz.

İsmail Gülcü efendinin torunları 60 yıllık miraslarına kavuştular.

Isparta’ya gülü getiren  İsmail Gülcü efendinin torunları bize güvendiler ve tapularına kavuştular.Isparta’da yaptığımız toplantıda bütün miraçılara tapuları teslim edildi.