Gayrimenkul hukukuna ve tapu mevzuatına hakim gayrimenkul danışmanları ile hizmet sunmaktadır. Keleşoğlu gayrimenkulün hak ve menfaatler bütününün bir parçası olarak değerleme ve mali konuların çözümünde müşteri ve avukatlarına yardımcı olan disiplinler arası profesyonellerden oluşmaktadır.
Uzman Hukuk kadromuz ve gayrimenkul değerleme uzmanlarımızla gayrimenkul ve hukuk konularında iş takibinizi sizin yerinize biz yapalım.
Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul, taşınmazlarınız ve yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz Keleşoğlu hizmetinizdedir. Isparta’da emlak alım-satım, kiralamalarınızda gerçek değerinde sonuç almanızı sağlamak için sizi bekliyoruz.
Şirketimiz, lisanslı ve yetkin insan kaynağı ile kişi ve kurumlardan gelecek talebin türüne ve içeriğine göre, genel kabul görmüş değerleme metotlarını kullanmak, mesleğin gerektirdiği standartlara ve etik kurallara bağlı kalmak suretiyle gayrimenkul değerleme raporları hazırlar ve ilgililerine sunar.
Miras bırakanın vefatı ile birlikte, geride bırakacağı mal varlığı için, mirasçıların, sırasıyla bir takım işlemler yapması gerekmektedir. İntikal konusu mal menkul, gayrimenkul olabileceği gibi, banka hesabında para da olabilmektedir.Bu işlemleri güvenilir ellerde yapmak için bizi tercih edebilirsiniz.
Siz de sadece dedenizi biliyor ancak daha geriye gidemiyor musunuz? Uzmanlarımız sizden gelen bilgiler ışığında 1830’larda yapılan nüfus sayımında kaydedilen belgelerden dedenizi araştıracaklar.